У Золочеві вшанували пам’ять Героя України В’ячеслава Чорновола

Дата: 25.03.2024 12:52

Він був насправді великою людиною, зробив багато для України, її народу, для здобуття такої омріяної незалежності нашої держави, волі та самостійності нашої Батьківщини. І скільки всього ще міг зробити В‘ячеслав Чорновіл, якби не пішов з життя… Сьогодні вже 25-ті роковини моторошної автокатастрофи, яка забрала його життя.

Важливо нині пам’ятати про тих, хто боровся за право бути українцем та жити у своїй країні. Щоб вшанувати пам'ять цієї дійсно великої людини, у Золочеві перший заступник голови Золочівської РВА Михайло Кулик, заступники голови Золочівської РВА Богдан Гринишин та Віктор Олійник, керівництво Золочівської міської ради поклали квіти і запалили лампадки до підніжжя пам’ятника В‘ячеславу Чорноволу.

«Буде свобода, буде достаток», – стверджував В‘ячеслав Чорновіл. Пам’ятаємо! Боремося! Переможемо!

Вічна пам'ять Герою України!