Про повторне (дистанційне) формування сертифікатів за електронним запитом

Дата: 11.03.2024 15:54

Головне управління ДПС у Львівській області інформує, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 26.01.2024 року № 88  втратила чинність Постанова КМУ від 17.03.2022 року № 300 «Деякі питання забезпечення безперебійного функціонування системи надання електронних довірчих послуг».

Враховуючи вищевикладене повідомляємо, що Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг Державної податкової служби України  (далі  КНЕДП ДПС) припинив автоматичне формування нових сертифікатів відкритих ключів користувачів за один день до закінчення строку чинності старих сертифікатів терміном на один рік.

Нагадуємо, що усі користувачі ЕДП мають можливість повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом, без присутності у відокремленому пункті реєстрації терміном на 2 (два) роки за посиланням - https://ca.tax.gov.ua/manage-certificates on-line чи за допомогою Користувача ЦСК.

Дистанційно сформувати нові сертифікати зможуть ті користувачі, які мають:
 - чинні сертифікати (наприклад до закінчення строку чинності сертифікатів залишилося декілька днів);

- незмінні реєстраційні дані (ПІБ, адреса реєстрації місця проживання, код ЄДРПОУ організації, тощо);

- особистий ключ, доступний лише користувачу та не є скомпрометованим.

Також, інформацію по усім користувачам (заявникам) КНЕДП ДПС можна отримати за посиланням  https://ca.tax.gov.ua/, в меню «Пошук сертифікатів та СВС», по реєстраційному номеру облікової картки платника податків.