Новини

Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич прийняв участь в заходах до Дня Єднання України в місті Львів

Сьогодні в Україні відзначають День Єднання, який запровадили згідно з Указом Президента України від 14 лютого. В Указі зазначено, що цей День оголосили для посилення консолідації українців, зміцнення їхньої стійкості на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

14:20 16.02.2022

СБУ викрила чергову схему махінацій із Сovid-сертифікатами на Львівщині : зловмисники виготовляли до 100 підробок щомісяця

Служба безпеки України, у ході комплексних заходів щодо протидії системним загрозам у сфері охорони здоров’я громадян України, викрила ще одну схему підробки міжнародних свідоцтв про вакцинацію від COVID-19.

17:00 15.02.2022

У Золочеві вшанували пам'ять учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні, 15 лютого, з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ої річниці виведення військ з Республіки Афганістан у Золочеві вшанували пам’ять загиблих воїнів у Афганістані.

16:10 15.02.2022

За якими реквізитами бюджетного рахунку  потрібно сплатити суму збору з одноразового декларування?

За якими реквізитами бюджетного рахунку потрібно сплатити суму збору з одноразового декларування?

Після подання платником «Звітної»/«Звітної нової»/«Уточнюючої» одноразової (спеціальної) добровільної декларації автоматично відкривається інтегрована картка платника за відповідною територією та в Електронному кабінеті (приватна частина) в розд. «Стан розрахунків з бюджетом» стає доступна інформація з відображенням реквізитів для сплати задекларованих сум збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – Збір) з можливим використанням однієї із наявних платіжних систем та/або згенерованого QR-коду за кодом платежу 11011100.

16:08 15.02.2022

Відбулась zoom- нарада з головами громад району з питань охорони об’єктів критичної інфраструктури

Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич провів нараду з головами громад району. В нараді взяли участь заступники голови Богдан Гринишин та Віктор Олійник, командир батальйону територіальної оборони Роман Маліновський, керівники відповідних структурних підрозділів РДА.

16:02 15.02.2022

Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА розробив рекомендації для населення щодо дій у складних ситуаціях та за сигналами оповіщення

У документі міститься інформація про дії населення за сигналом оповіщення "увага всім", при загрозі масових заворушень і бойових дій, а також при виявленні підозрілого предмету тощо. Рекомендації доступні за посиланням: https://bit.ly/3HSGe3e

15:52 14.02.2022

Відбулася щотижнева апаратна нарада

Сьогодні голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич провів щотижневу апаратну нараду за участі профільних заступників Богдана Гринишина та Віктора Олійника, керівника апарату райдержадміністрації Галини Семчишин та керівників відділів та служб Золочівської райдержадміністрації , керівників установ та організацій Золочівського району.

12:00 14.02.2022