У Золочеві відбулася спільна молитва за Україну

Дата: 23.02.2024 15:31

Сьогодні  молилися за мир в Україні та вшанували памʼять усіх захисників України, які полягли у боротьбі за нашу державу, її незалежність та соборність.

На жаль, війна триває та приносить численні руйнування та смерті, покалічені долі тисячам Українців.

Біля Памʼятника борцям за волю України заступники начальника Золочівської районної військової адміністрації Богдан Гринишин та Віктор Олійник, духовенство,  місцева влада та усі присутні у спільній молитві просили миру для нашої Батьківщини, повернення усіх наших захисників та захисниць цілими та неушкодженими до рідного дому, а також за вічний упокій полеглих Героїв, бо вони живі, поки ми їх пам’ятаємо, ми згадуємо їхні імена, їхню силу та відвагу у боротьбі за волю України, ми пам’ятаємо про їх родини, які потребують уваги і нашої підтримки. Опісля відбулося покладання квітів та запалення поминальних лампадок.

Вічна памʼять усім Героям!

Слава Україні! Героям Слава!