Вчора відбулась прес-конференція Президента України Володимира Зеленського у межах форуму «Україна. Рік 2024»

Дата: 26.02.2024 17:33

«Перше і найважливіше – оголошено кількість загиблих українських воїнів – 31 тисяча. 31 тисяча українських захисників і захисниць загинули через російського агресора. Вічна памʼять і слава нашим Героям!

Російська пропаганда активно поширює чутки про сотні тисяч наших військовослужбовців, які загинули. Важливо остерігатись фейків та не потрапляти в тенети неправди, особливо коли це стосується інформаційної гігієни.

Наступне питання – міжнародна підтримка. Президент Володимир Зеленський висловив сподівання, що Конгрес США ухвалить позитивне рішення щодо матеріальної допомоги Україні у війні із російським загарбником. Сподіваюсь, що наші західні партнери зможуть надати достатньо озброєння, щоб суттєво переламати ситуацію на фронті на користь України.

Президент наголосив, що наступні місяці будуть складними для фронту та наших воїнів, тому потрібно максимально мобілізувати зусилля для спільної боротьби. Зокрема, остерігатись російської пропаганди, яка щоразу може розхитувати стабільність всередині країни.

10 років російсько-української війни, і вже початок третього в умовах повномасштабного вторгнення росії на територію нашої держави. Маємо бути сильними! Маємо гуртуватися!», - начальник Золочівської РВА Василь Маркевич.