Офіс підтримки цивільного населення Золочівської РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 01.03.2024 19:16

Офіс підтримки цього тижня продовжував надавати свої послуги, було опрацьовано анкети від внутрішньо переміщених осіб та надано послуги:

• роздача гуманітарної допомоги;
  • юридичні консультації;
  • психологічна підтримка.

Цього тижня в нас працювали:

Відбулась зустріч з міжнародними партнерами, благодійними фондами, громадськими організаціями, які надають допомогу та працюють із внутрішньо переміщеними особами. Відбулась подія у приміщенні Золочівської РВА. Це надзвичайно важлива робота та сфера, адже вона спрямована на людей та їхній захист. Проговорили плани на 2024 рік, керівники організацій запропонували свої проєкти та поділились досвідом.

БО «Данська Рада у справах біженців» юристи – надавала приватні консультації, та інформувала, як отримати відшкодування за зруйноване житло, про зміни до порядку призначення виплат.

Юхимук Людмила – психолог. Організація UNICEF NEEKA.

Працювала в школі тема «Сприяння гармонії та співпраці у початковій школі» для діток 6-7, 6-9 років. Налагодити позитивний психологічний клімат та згуртувати клас, а також налагодити комунікацію.

В приміщення УСЗН в кімнаті облаштованому для дітей від СОС Дитячі Містечка Львів психологиня Людмила провела заняття з дітками ДНЗ Золочів на тему «Букет радості».

Такі заняття стали можливими за сприяння фонду ООН UNICEF NEEKA, Міжнародний фонд «Регіон Карпат».

«Мальтійська служба допомоги України» - організація здійснює щотижневі виїзди у колективні центри розміщення. Також проводились прийоми людей в приміщенні служби. Надають психологічну допомогу для ВПО.

БО «Карітас Золочів» проводив видачу гуманітарної допомоги.