Дата: 19.01.2024 09:05

Сьогодні, 19 січня, розпочалася 694 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.

• Двічі сирени повідомляли про повітряну тривогу. Небезпека не справдилася. На Золочівщині все спокійно. Дякуємо нашим захисникам за захист на всіх фронтах.
  • Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 63 звернення, 6 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 43 звернення, 5 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 55 адміністративних матеріалів.
  • Міжнародний благодійний фонд "Маленькі перемоги"спільно з Офісом підтримки цивільного населення Золочівської РВА провели захід для психоемоційного розвантаження дітей Золочівської громади  та роздали понад 120 подарунків.
  • Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує: 19 січня на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).