Відбувся робочий візит в навчальний заклад м.Золочева ЗЗСО I-III ст.№2 імені М. Шашкевича

Дата: 28.12.2023 14:30

Сьогодні перший заступник начальника Золочівської РВА Михайло Кулик, начальник відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Ірина Біла, за участі директора даного навчального закладу Оксани Смолінської та працівників установи провели огляд запланованих у візиті приміщень.

Посадовці обстежили захисну споруду ПРУ, «Пункт Незламності» та оглянули хід ремонтних робіт шкільного харчоблоку.

Слід зазначити, що захисна споруда повністю забезпечує потреби установи, перебуває в належному стані. Нещодавно тут встановили нову систему вентиляції. Найпростіше укриття, що послуговує також Пунктом Незламності облаштоване у відповідності до чинних вимог. Тут є опалення, санвузол, вай-фай, медикаменти, запас продуктів, питної води тощо.

В навчальному закладі триває ремонт харчоблоку, що фінансується з місцевого бюджету. За словами Оксани Смолінської в найкоротший період його планують завершити та встановити уже придбане обладнаня, яке отримали від благодійників.

“Відрадно, що у такий важкий час вдається робити важливі та необхідні речі для наших дітей. Хотілось би подякувати керівництву навчального закладу за проведену роботу, що у тісній співпраці із місцевою владою, благодійниками дбають за розвиток сфери освіти в громаді та районі в цілому” , - зазначив Михайло Кулик.