Дата: 18.01.2024 10:19

Сьогодні, 18 січня, розпочалася 694 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.

• Двічі сирени повідомляли про повітряну тривогу. Небезпека не справдилася. На Золочівщині все спокійно. Дякуємо нашим захисникам за захист на всіх фронтах.
  • Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 63 звернення, 6 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 55 адміністративних матеріалів.
  • Відбувся черговий огляд локацій безпеки установ району.
  • Золочівводоканал отримав генератор  в рамках програми підготовки до зими від львівського офісу UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН).
  • Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує: 18 січня на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 7 – 12 м/с, місцями пориви 15 – 20 м/с. (І рівень небезпечності, жовтий).