Дата: 10.02.2024 09:13

Сьогодні, 10 лютого, розпочалася 717 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.

• Один раз сирени повідомляли про повітряну тривогу. Небезпека не справдилася. На Золочівщині все спокійно. Дякуємо нашим захисникам за захист на всіх фронтах.
  • Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 57 звернень, 8 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 45 адміністративних матеріалів.
  • Очільник Золочівщини Василь Маркевич взяв участь у форумі “Психосоціальні послуги”, що відбувся у Львові.
  • У Буському міському Народному домі відбулися урочистості з нагоди відзначення 155-ї річниці з часу заснування ГО «Просвіта» ім. Т.Шевченка.
  • У Бродівській громаді відбувся тренінг «Залучення місцевого бізнесу до формування та реалізації регуляторної політики на місцевому рівні» за підтримки «Інституту Громадської Експертизи» та Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».
  • Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує: 10 лютого вранці місцями туман, на окремих ділянках доріг ожеледиця, вітер південний, 9 – 14 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).