Львівщина є лідером за кількістю зареєстрованих спортсменів у проєкті «Пліч-о-пліч»

Дата: 01.02.2024 14:20

Станом на 30 січня 2024 року заявки на участь подали 3165 команд з Львівської області. Серед всіх областей України Львівська лідирує за кількістю зареєстрованих команд – 2875.

Реєстрацію «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2023/2024 завершено. Загальна кількість зареєстрованих команд – 29055! Ця цифра свідчить про неймовірну активність та готовність до спортивних викликів:

• у футзалі зареєстровано 6525 команд;
  • у волейболі серед юнаків – 5812 команд, а серед дівчат – 4701,
  • у баскетболі серед юнаків – 4271 команда, а серед дівчат – 2546,
  • у черліденгу зареєстровано 2440 команд,
  • у спортивному орієнтуванні – 2760.

Нагадаємо: «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». Їх проводять з ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Цього року проєкт реалізовуватимуть у 20 областях України, серед яких і Львівщина.

Проєкт має на меті залучити максимальну кількість дітей до занять спортом, а також батьків та тренерів. Змагання проводитимуть з 5 видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та чирлідинг.

Цьогорічні «Шкільні ліги пліч-о-пліч» відбуваються під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО»!

Команди-учасники спершу змагатимуться на шкільному етапі «Шкільних ліг», а далі – на територіальному, районному, обласному та всеукраїнському.

Не забувайте стежити за оновленнями та готуватися до цих наймасштабніших шкільних змагань країни!

За інформацією Департаменту освіти і науки Львівської ОДА