Дата: 01.02.2024 10:12

Сьогодні, 1 лютого, розпочалася 708 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.

• Двічі сирени повідомляли про повітряну тривогу. Небезпека не справдилася. На Золочівщині все спокійно. Дякуємо нашим захисникам за захист на всіх фронтах.
  • Золочівським районним відділом поліції 31 звернення, 2 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 48 адміністративних матеріалів.
  • Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує: 1 лютого на дорогах ожеледиця, вранці та вдень пориви (південно-західний з переходом на північно-західний) вітру 15 – 20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).
  • Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Золочівській районній військовій адміністрації.
  • Жителі села Новий Милятин Буської громади в рамках благодійної акції «Коляда для ЗСУ» вдалось за зібрані кошти та придбати бойову пташку – FPV-дрон, який передали для 64 бригади 4 роти вогневої підтримки.
  • Польські благодійники з міста-партнера Моґільно відвідали місто Броди і привезли 2 буси гуманітарної допомоги та 4 дрони Mavic 3 для військових на передовій.
  • Учасники вертепу села Батьків Підкамінської громади зібрали кошти та купили 1 FPV-дрон для військовослужбовців.