Сьогодні у Золочівській РДА відбулася нарада з питань охорони культурної спадщини

Дата: 30.01.2024 15:11

Провів засідання перший заступник начальника Золочівської РВА Михайло Кулик. У нараді взяв участь начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації – головний архітектор району, член Національної спілки архітекторів України, Петро Кобелька. Серед присутніх - керівники органів в сфері містобудування та архітектури територіальних громад району.

Основне питання на обговоренні – підсумки звіту про нерухомі пам’ятки та об’єкти культурної спадщини громад району. На нараді наголошено на дотриманні вимог Закону України «Про охорону культурної спадщини» та дотриманні Інструкції щодо заповнення форми № 1 - ПКС «Звіт про нерухомі пам’ятки та об’єкти культурної спадщини» затвердженої наказом Міністерства культури і туризму від 28.08.2007 № 48.

Окрім розглянутих питань, Михайло Кулик наголосив присутнім щодо необхідності створення в громадах Золочівського району окремих підрозділів з питань охорони культурної спадщини.