Дата: 07.02.2024 10:59

Сьогодні, 7 лютого, розпочалася 714 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.

• Сьогодні о 5:59 год. сирени повідомили про повітряну тривогу. Україна знову пережила масовану ракетну атаку. Як повідомив очільник Львівщини Максим Козицький, у нашій області працювала ППО, на жаль, є влучання. Станом на зараз інформації про постраждалих чи загиблих нема. Дякуємо нашим захисникам за захист на всіх фронтах.
  • Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 48 звернень, 2 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 59 адміністративних матеріалів.
  • Волонтер з Буської громади зібрав FPV-дрон, який незабаром поїде до наших захисників із 420 бригади, які протестують і дадуть свої відгуки про цю «пташку».
  • На позачерговій сесії Красненської селищної ради з бюджету виділили 900 тис.грн. для потреб ЗСУ.
  • Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує: 07 лютого вдень часом дощ, вітер південно-західний з переходом на західний 9 – 14 м/с,  пориви 15 – 20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).