Відбулась виїзна нарада з питання вивчення стану дотримання вимог екологічної безпеки Філією «Золочівське лісове господарство» ДП «Ліси України»

Дата: 07.02.2024 16:42

В нараді взяли участь перший заступник начальника Золочівської районної військової адміністрації Михайло Кулик, директор Філії «Золочівське лісове господарство» ДП «Ліси України» Микола Яворський, начальник управління розвитку громад та територій райдержадміністрації Степан Коропецький.

Під час зустрічі обговорили питання щодо збереження та охорони біорізноманіття, утримання та відновлення зелених насаджень, поводження з відходами, проблему стихійних сміттєзвалищ. Розглянули також вплив на довкілля зазначених факторів та заходи щодо покращення екологічної ситуації. Зокрема домовились спільно з громадами району організувати насадження дерев та закладення нових лісових масивів.