На Золочівщині вшанували пам’ять загиблих летунів Української Галицької Армії

Дата: 07.02.2024 18:05

У селищі Красне відбулося віче та поминальні заходи, присвячені подіям 5 лютого 1919 року, коли трагічно загинули від вибуху бомби летуни в Красненській авіаційній школі Української Галицької Армії.

105 років тому трапився трагічний випадок: під час навчань, коли полковник Борис Губер проводив розбір німецької бомби, вона вибухнула, відібравши 8 життів. Тоді загинули патріоти своєї країни, кращі з кращих, які боролися за право жити у вільній і незалежній Україні. Так і зараз найкращі сини та доньки б’ють ворогів, окроплюючи рідну землю кров’ю і потом.

Участь у заході взяли селищний голова Роман Фурда, заступник начальника відділу інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та з питань культури Золочівської РДА Олег Банах, духовенство, представники культури та ветеранські організації, освітяни та громадськість.

Пам’ятаємо їхню жертву! Боремося з окупантами і обов’язково переможемо ворога!

Слава Україні! Героям Слава!