Дата: 08.02.2024 09:33

Сьогодні, 8 лютого, розпочалася 715 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.

• Сповіщень про повітряну тривогу не було. Дякуємо нашим захисникам за захист на всіх фронтах.
  • Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 47 звернень, 4 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 69 адміністративних матеріалів.
  • Відбулась виїзна нарада з питання вивчення стану дотримання вимог екологічної безпеки Філією «Золочівське лісове господарство» ДП «Ліси України»
  • На Золочівщині вшанували пам’ять загиблих летунів Української Галицької Армії.
  •  Золочівська громада посіла І місце у проєкті «Активні парки – локації здорової України» серед усіх територіальних громад України.
  • Буська громада придбала  квадрокоптер DJI MAVIC 3 PRO для батальйону OPFOR 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади, який допомагатиме військовим виконувати бойові завдання з пошуку полеглих захисників на полі бою.
  • У Буській громаді відбувся тренінг для молоді "Надання першої психологічної допомоги".
  • Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує: 08 лютого дощ з переходом в мокрий сніг, місцями значні опади, подекуди налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, вітер західний 7 – 12 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).