Новини

У Золочівській РВА відбулась нарада щодо виявленя та вирішення проблем подолання дефіциту селищного бюджету 2023 року Підкамінської селищної ради

На нараді, що відбулась під головуванням начальника Золочівської РВА Василя Маркевича основними питаннями до обговорення були аспекти аналізу комплектування шкільної мережі на 2023-2024 навчальний рік та оптимальні шляхи вирішення збереження виплат заробітної плати педагогічним працівникам.

13:41 12.10.2023

Звернення начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича з нагоди Дня фахівців логістичного забезпечення Збройних сил України!

"Кожен день для нас важливі ЗСУ, а сьогодні професійне свято в тих, хто постачає на фронт все необхідне та потрібне. 11 жовтня українці відзначають нове свято — День фахівців логістичного забезпечення Збройних сил України.

09:30 11.10.2023

Інформація щодо реєстрації РРО/ПРРО розміщена на вебпорталі ДПС України

Золочівська ДПІ нагадує, що відповідно до норм Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції  в готівковій та безготівковій формі при продажу товарів, наданні послуг у сфері  торгівлі громадського харчування та послуг можуть використовувати як програмний, так і класичний РРО.

15:36 09.10.2023

Вітання очільника Золочівщини Василя Маркевича з нагоди Дня юриста!

"Роль юристів у створенні справедливого і правового світу неоціненна. Ви відстоюєте права і інтереси людей, допомагаєте вирішувати конфлікти і забезпечуєте додержання законів. Ваша робота є фундаментальною для забезпечення прав та свобод громадян. На цьому тримається здорове суспільство.

09:09 08.10.2023