Новини

Звернення очільника Золочівщини Василя Маркевича у річницю від Дня народження етнографа, поета та історик Якова Головацького

"Сьогодні річниця від Дня народження етнографа, поета та історик Якова Головацького. Він разом із Маркіяном Шашкевичем та Іваном Вагилевичем були засновниками галицького угрупування “Руська трійця”.

08:47 17.10.2023

Офіс підтримки цивільного населення Золочівської РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Офіс підтримки цього тижня продовжував надавати свої послуги. Фахівцями опрацьовано 48 анкет внутрішньо переміщених осіб та надано 90 послуг. З них: 37 - гуманітарних; 43 - фінансових; групові психологічні.

09:45 14.10.2023

Благодійний концерт на підтримку ЗСУ «Пісенна світлиця Богдана Стельмаха»

Богдану Стельмаху - видатному поету, драматургу, перекладачеві, номінанту на Шевченківську Премію, заслуженому діячу мистецтв України, кавалеру орденів Володимира Великого і "За заслуги" - 80 років!

13:56 13.10.2023

Рідних захисників і захисниць запрошують на арттерапію та творчий майстер-клас у Будинку воїна

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Будинок воїна» запрошує рідних захисників та захисниць на арттерапію та виготовлення патріотичної брошки. Захід організовують для дорослих та дітей.

12:12 13.10.2023

Сучасна комунікація: особливості мовлення в соціальних мережах

Відбувся навчальний захід  "Людською мовою 2.0: курс професійного зростання для SMM-спеціалістів". Цей курс для людей, які ведуть офіційні сторінки у соціальних мережах департаментів, управлінь і відділів Львівської обласної військової адміністрації та районних військових адміністрацій області.

11:38 13.10.2023