Відбулася нарада Координаційних центрів з підтримки цивільного населення

Вчора, 24 жовтня,  відбулося чергове розширене засідання Координаційного центру при ЛОВА, участь у якому взяли голови координаційних центрів райдержадміністрацій, міжнародні партнери, представники Кластеру Управління ООН з координації гуманітарних питань та Кластеру з питань управління та координації місцями компактного проживання внутрішньо переміщених осіб. У нараді взяв участь заступник начальника Золочівської РВА Віктор Олійник.

10:22 25.10.2023

ДПС роз’яснює: як сформувати спрощений чек у РРО/ПРРО?

Головне управління ДПС у Львівській області нагадує, що з 01.08.2023 Законом України від 30.06.2023 № 3219 були внесені зміни в пункт 2 статті 3 Закону від 06.07.1995 № 265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо спрощення фіскального чеку. Зазначений пункт було доповнено абзацом другим:

16:54 24.10.2023

Відбулась робоча нарада з питань щодо додаткових заходів з посилення охорони підприємств водопостачання та водовідведення Золочівського району

Сьогодні під головуванням першого заступника голови Золочівської РВА Михайла Кулика відбулась робоча нарада з питань щодо додаткових заходів з посилення охорони підприємств водопостачання та водовідведення району. Участь у нараді взяли: начальник управління розвитку громад та територій Золочівської РДА Степан Коропецький, співробітники Управління поліції охорони у Львівській області, представники громад Золочівського району та керівники підприємств, що забезпечують водопостачання та водовідведеня району.

15:30 24.10.2023

Під час засідання робочої групи, яка контролює належне використання бюджетних коштів на Львівщині, громада вирішила скасувати закупівлю на понад 5 млн грн

Сьогодні, 20 жовтня, у Львівській ОВА відбулося перше засідання робочої групи, яка контролює належне використання бюджетних коштів на Львівщині.

23:07 20.10.2023