У Золочеві провели тренінг «Допомога із урахуванням травми»

Тренінг відбувся за участі заступника голови Золочівської РВА Віктора Олійника, начальниці Служби у справах дітей Золочівської РВА Наталії Бучко, працівників служб у справах дітей та фахівців соціальної сфери Золочівського району.

18:41 27.10.2023

Сьогодні відбулась зустріч в рамках робочого візиту до міста Броди

Предметом розмови були ремонтно-реставраційні роботи, які проводяться у будівлі Празького банку. Перший заступник начальника Золочівської РВА Михайло Кулик разом із Оксаною Прокопець, заступницею міського голови, оглянули хід робіт даху пам’ятки архітектури місцевого значення. Михайло Кулик заслухав посадових осіб Бродівської територіальної громади щодо стану реалізації проєкту та акцентував увагу на своєчасності та якості виконання робіт.

16:00 27.10.2023

Відбулася нарада з питань розвитку ЦНАПів на Львівщині

У Львівській ОВА підбили підсумки діяльності ЦНАПів області за три квартали 2023року. Нарада відбулася за участі профільних заступників голів районних державних адміністрацій, профільних заступників голів територіальних громад, керівників ЦНАПів. Участь у нараді взяв заступник голови Золочівської РВА Богдан Гринишин.

17:40 26.10.2023

Сьогодні в селі Задвірʼя Красненської громади відбулось офіційне відкриття спортивного майданчика у рамках комплексної обласної програми розвитку культури і спорту

До офіційного відкриття долучились заступник начальника управління, начальник відділу розвитку спортивної інфраструктури, контролю та діловодства управління молоді та спорту Львівської ОВА Андрій Тур; заступник начальника Золочівської РВА Віктор Олійник, голова громади Роман Фурда, директор Задвір'янського ОЗЗСО І -ІІІ ст., депутат Красненської селищної ради Антін Максимів, духовенство, педагогічний колектив, молодь, учні та жителі села.

15:11 26.10.2023