Новини

Начальник Золочівської РВА Василь Маркевич оглянув приміщення майбутнього ЦНАПу, яке незабаром запрацює у Поморянській громаді

Сьогодні у рамках робочого візиту до Поморянської територіальної громади начальник Золочівської РВА Василь Маркевич відвідав село Сновичі. Оглянув місце майбутнього приміщення ЦНАПу, що буде функціонувати для обслуговування людей, які проживають у громаді.

18:15 19.10.2023

Відбувся робочий візит начальника Золочівської РВА Василя Маркевича до Поморянської громади

"Разом із колегами відвідали також приміщення лікарні, яке є в смт Поморяни. Обговорили поточний стан справ, кадрові питання, які стосуються закладу; а також поділились планами на майбутнє.

17:45 19.10.2023

Номери телефонів «гарячої лінії» Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області

З метою роз’яснень для мешканців Львівщини щодо пенсійного забезпечення, надання житлових субсидій та пільг, страхових виплат у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві тощо, надає перелік номерів телефонів «гарячої лінії»:

16:12 19.10.2023

На Золочівщині проведено системну роз’яснювальну роботу про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту

Сьогодні представникиЛьвівської ОВА та Міжвідомчої робочої групи разом із заступником голови Золочівської РВА Богданом Гринишином  відвідали місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб, які, тікаючи від війни, покинули свої домівки і переїхали на Золочівщину.  Для них провели роз’яснювальну роботу щодо мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту та поширення російськомовного контенту.

18:31 18.10.2023

У селищі Красне відкрили оновлений сучасний бібліотечний простір «Модель сучасної бібліотеки»

Сьогодні в Комунальному закладі « Публічна опорна бібліотека імені Івана Тиктора» офіційно запрацював сучасний бібліотечний простір. Завдяки такому проєкту тепер є можливість реалізовувати різноманітні заходи для мешканців громади, які будуть більш сучасні та інноваційні. Тут кожен зможе знайти щось своє, щось особливе.

14:55 17.10.2023

Очільник Золочівщини Василь Маркевич відвідав Красненську громаду та ознайомився з ходом будівництва нового приміщення ЦНАПу

"Сьогодні працюємо у Красненській територіальній громаді. Побував біля будівельних робіт нової будівлі ЦНАПу, яка знаходиться у селищі Красне.

13:41 17.10.2023