Вітання очільника Золочівщини Василя Маркевича з нагоди Дня працівників освіти!

Щирі вітання сьогодні для всіх, хто працює в освіті. Слово “освіта” походить від слова “світло”, а отже – світити, розганяти темряву і вказувати шлях. Це поважна професія, і часто її треба обирати лише за покликом серця. Ділитись знаннями, вміти їх доносити – це велика відповідальність, і лише сильні люди не бояться її взяти.

11:53 01.10.2023

Сьогодні жителі міста Буськ відзначають День свого рідного міста

У такий день дійсно час для подяки всім, хто працює над тим, щоб місто було кращим. Ваша праця і зусилля роблять його прекрасним місцем для життя. У кожній вулиці, кожному парку, кожному куточку міста ховається своя унікальна історія і спогади. Це місце, де зростали, де навчалися, де пройшли багато важливих етапів життя, а хтось тільки починає. Дуже часто рідне місто залишається в наших серцях, навіть коли ми віддаляємося від нього на час.

10:57 01.10.2023

"Зродились ми великої години...": відбулися урочистості у переддень відзначення Дня захисників і захисниць України

У заходах прийняв участь заступник начальника Золочівської РВА Віктор Олійник, що разом із представниками та керівництвом місцевої влади, духовенства та громадськості, привітав військовослужбовців та вручив їм грамоти від Львівської обласної військової адміністрації, Львівської обласної ради та Золочівської районної військової адміністрації.

14:36 29.09.2023

Сьогодні минає 157 років від дня народження Михайла Грушевського

«Одностайно і однодушно стати всім на велике діло, – закликав Михайло Грушевський, – і не спочити, і рук не спустити, доки не збудуємо тої автономії вільної України». Слова великого історика та українця, від дня народження якого сьогодні минає 157 років.

10:07 29.09.2023

Сьогодні День памʼяті за всіма загиблими, яких розстріляли нацисти в Бабиному Яру

"Понад 3 роки і 100 тисяч вбитих — це цифри смерті, серед яких постраждали всі, хто був проти гітлерівської Німеччини. Першими жертвами стали представники київської єврейської громади, про що свідчать розповіді очевидців.

09:30 29.09.2023