Вітання очільника Золочівщини Василя Маркевича з нагоди Дня працівників освіти!
Щирі вітання сьогодні для всіх, хто працює в освіті. Слово “освіта” походить від слова “світло”, а отже – світити, розганяти темряву і вказувати шлях. Це поважна професія, і часто її треба обирати лише за покликом серця. Ділитись знаннями, вміти їх доносити – це велика відповідальність, і лише сильні люди не бояться її взяти.11:53 01.10.2023