На Золочівщині продовжується інспектування Пунктів незламності

Сьогодні за дорученням начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича перший заступник Золочівської РВА Михайло Кулик відвідав Пункт Незламності, який розміщений в приміщенні благодійної організації "БФ Шпиталь доктора Свідерського", що у Білому Камені Золочівської громади.

13:49 19.09.2023

Обговорення законопроєкту "Про колективні трудові спори"

На виконання пункту 48 плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на 2021-2023 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.06.2021 № 756-р, Національною службою посередництва і примирення у співпраці з представниками Мінекономіки, спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок та сторони роботодавців на національному рівні, національних та міжнародних експертів, науковців розроблено законопроєкт "Про колективні трудові спори",  який  05.09.2023 оприлюднено  на  сайті  НСПП  для публічного обговорення.

11:57 18.09.2023

Вітання очільника Золочівщини Василя Маркевича з Днем працівника лісу!

"Сьогодні в Україні також святкують День працівників лісу. Щиро вітаю всіх, хто повʼязав своє життя із лісом, який береже та доглядає. Ви не байдужі до проблем лісового господарства, а своєю роботою тільки сприяєте його збереженню.

10:49 17.09.2023

Вітання начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з Днем міста Броди!

"Сьогодні бродівчани відзначають День свого міста. Уже другий рік поспіль цей день є під час повномасштабного вторгнення росії, уже девʼятий рік у цей день лише одне бажання — мирне небо. Жителі Бродівщини пішли захищати державу, дехто вже не з нами через ворожу росію. Тому сьогодні все заради їхньої памʼяті. Попри все наше життя має тривати, адже розуміємо і бачимо, скільки всього вже позаду і яка висока ціна за це.

09:33 17.09.2023

Начальник Золочівської РВА привітав працівників лісової галузі з нагоди прийдешнього Дня працівника лісу

З нагоди прийдешнього Дня працівника лісу начальник Золочівської РВА Василь Маркевич привітав тих, хто працює в цій сфері, вручивши грамоти на знак подяки.

16:40 15.09.2023