Новини

Все, що треба знати про діяльність офісу підтримки цивільного населення при Золочівській РВА

9 червня 2023 року очільник Львівщини Максим Козицький підписав розпорядження про утворення координаційного центру підтримки цивільного населення при Львівській обласній військовій адміністрації, а згодом при районних райдержадміністраціях були утворені офіси з підтримки цивільного населення.

15:28 01.09.2023

Проінспектовано комунальні підприємства району на наявність резервних джерел живлення

Сьогодні перший заступник начальника Золочівської районної військової адміністрації Михайло Кулик разом із начальником управління розвитку громад та територій райдержадміністрації Степаном Коропецьким проінспектували ряд підприємств району на предмет готовності до опалювального сезону 2023-2024 в частині забезпечення резервними джерелами живлення.

15:08 30.08.2023