Новини

15 працівників Золочівської РВА пройшли медогляд у межах проєкту «Місяць здоров’я»

Проєкт «Місяць здоров’я» ініційований головою Львівської ОВА Максимом Козицьким - це про піклування та підтримку працівників, які вкрай важливі в час війни, це про емоційний стан, психологічне та фізичне здоров’я.

16:30 18.08.2023

Скільки Андрій Кузьменко міг ще зробити, написати, заспівати… Сьогодні його 55 день народження

«Це була дійсно людина, яка ніколи не вважала культуру поза політикою, у своїх словах відображала своє бачення без прикрас. Кузьма був відвертим, інколи занадто різким, але йому ніколи не бракувало чесності.

09:21 17.08.2023

Для ветеранів, які отримали поранення внаслідок війни, організовують навчання робітничим професіям: як долучитися

У межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, особи з інвалідністю, чи пораненнями отриманими внаслідок війни, мають можливість здобути робітничі професії у закладах професійної освіти Львівщини  із подальшим працевлаштуванням на підприємствах  області.

16:16 16.08.2023