Функціональні можливості ПРРО від ДПС

Золочівська ДПІ інформує про функціональні можливості програмного реєстратора розрахункових операцій (ПРРО)  від ДПС. Серед них, зокрема, такі:

12:47 29.08.2023

Сьогодні, 29 серпня, відзначаємо День памʼяті захисників України!

"Але ми памʼятаємо наших героїв не тільки у цей день. Ми щодня згадуємо усіх, хто загинув, щоб захистити своє. Ми знаємо, що десь плачуть батьки, дружини і чоловіки, діти своїх загиблих родичів – і розділяємо із ними цей біль. Памʼятним знаком нашої памʼяті є соняшник, бо у серпні 2014 року на полях саме із цією рослиною полягло багато українських воїнів. Соняшник символізує сонце, а сонце – життя. Усе наше життя тепер буде триматись на памʼяті про них – Захисників Суверенності і Незалежності.

10:17 29.08.2023

На Золочівщині привітали та нагородили військовослужбовців

На урочистому заході Михайло Кулик - перший заступник начальника Золочівської райдержадміністрації, нагородив наших захисників і захисниць відзнаками від Львівської ОВА та Золочівської РВА, подякував від імені очільників області та району за службу в часі війни.

15:43 28.08.2023

Вітання очільника Золочівщини Василя Маркевича зі святом Успіння Пресвятої Богородиці

"Щирі вітання з нагоди християнського свята Успіння Пресвятої Богородиці — день, коли Бородиця перейшла до Царства Небесного. Нехай своєю опікою та благодаттю Богородиця захищає кожного із нас, а найперше — наших воїнів, які стоять на захисті своєї держави", - привітав начальник Золочівської районної військової адміністрації Василь Маркевич.

12:36 28.08.2023