Коротко про головне на Золочівщині за минулу добу
Слава Україні!09:08 30.08.2023
Коротко про головне на Золочівщині за минулу добу
Слава Україні!09:08 30.08.2023
В Золочеві вшановули памʼять усіх захисників України, які полягли у боротьбі за нашу державу
Герої не вмирають – цей вислів правдивий тільки тоді, коли ми памʼятаємо їх.15:49 29.08.2023
Функціональні можливості ПРРО від ДПС
Золочівська ДПІ інформує про функціональні можливості програмного реєстратора розрахункових операцій (ПРРО) від ДПС. Серед них, зокрема, такі:12:47 29.08.2023
Львівська ОВА напрацювала Концепцію підтримки Захисників та Захисниць
Однією з задач, яку перед собою ставить Львівська ОВА, є якісне інформування ветеранів та їх сім'ї про ті можливості та гарантії, які в них є.10:36 29.08.2023
Сьогодні, 29 серпня, відзначаємо День памʼяті захисників України!
"Але ми памʼятаємо наших героїв не тільки у цей день. Ми щодня згадуємо усіх, хто загинув, щоб захистити своє. Ми знаємо, що десь плачуть батьки, дружини і чоловіки, діти своїх загиблих родичів – і розділяємо із ними цей біль. Памʼятним знаком нашої памʼяті є соняшник, бо у серпні 2014 року на полях саме із цією рослиною полягло багато українських воїнів. Соняшник символізує сонце, а сонце – життя. Усе наше життя тепер буде триматись на памʼяті про них – Захисників Суверенності і Незалежності.10:17 29.08.2023
Коротко про головне на Золочівщині за минулу добу
Слава Україні!09:22 29.08.2023
На Золочівщині привітали та нагородили військовослужбовців
На урочистому заході Михайло Кулик - перший заступник начальника Золочівської райдержадміністрації, нагородив наших захисників і захисниць відзнаками від Львівської ОВА та Золочівської РВА, подякував від імені очільників області та району за службу в часі війни.15:43 28.08.2023
Вітання очільника Золочівщини Василя Маркевича зі святом Успіння Пресвятої Богородиці
"Щирі вітання з нагоди християнського свята Успіння Пресвятої Богородиці — день, коли Бородиця перейшла до Царства Небесного. Нехай своєю опікою та благодаттю Богородиця захищає кожного із нас, а найперше — наших воїнів, які стоять на захисті своєї держави", - привітав начальник Золочівської районної військової адміністрації Василь Маркевич.12:36 28.08.2023
Коротко про головне на Золочівщині за минулу добу
Слава Україні!09:16 28.08.2023
10:35 27.08.2023