Новини

Здійснено робочий виїзд в громади з питань завершення процесу декомунізації в Золочівському районі

Сьогодні перший заступник Золочівської РВА Михайло Кулик разом із заступником Золочівської РВА Богданом Гринишиним провели огляд символів радянського режиму у Підкамінській, Буській, Заболотцівській та Золочівській місцевих радах, що мають бути демонтовані відповідно до Закону України № 317-VIII «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки».

15:57 07.09.2023

У Бродівській громаді відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

З метою контролю за своєчасним та у повному обсязі надходженням податків до бюджету Бродівської міської територіальної громади, сьогодні відбулося засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та забезпечення надходжень обов’язкових платежів до місцевого бюджету.

13:24 07.09.2023

Гранти від «Дії»: як отримати фінансування на відкриття та розвиток власної справи

Відповідно до урядової програми «єРобота» на відкриття або розширення бізнесу можна отримати мікрогрант у розмірі від 50 до 250 тис. грн. Обов’язкова умова – створення 1-2 робочих місць залежно від суми гранту. Подати заявку на участь у програмі можна через портал «Дія» до 19 листопада 2023 р.

10:18 07.09.2023

Сьогодні в Україні відзначають День воєнної розвідки. З професійним святом розвідників привітав очільник Золочівської РВА Василь Маркевич

"Зараз кожна дата, яка стосується нашого війська, – є особливо близькою для нас. І річне не в тому, що нам варто вітати їх чи дякувати їм лише в цей день. Ці офіційні дати створені для мирних часів, та все ж сьогодні відзначаємо День військової розвідки України, щоб особливо не забувати, хто турбується про нашу безпеку в країні.

09:26 07.09.2023

В Золочівській районній військовій адміністрації проведено нараду з представниками територіальних громад району

Робота наради відбулась під головуванням першого заступника голови Золочівської РВА Михайла Кулика, за участі заступників голови Золочівської РВА Богдана Гринишина та Віктора Олійника, керівництва ДСНС та Дерпроспоживслужби району, керівників відділів райдержадміністрації, представників керівництва та очільників відділів освіти місцевих громад. Головні питання були зосереджені на проблематиці забезпечення роботи навчальних закладів району. В цьому блоці наради на розгляд було винесено такі питання:

13:10 06.09.2023