Проведено робочий візит в місто Броди на об’єкт культурної спадщини

15:46 22.09.2023

Управління соціального захисту населення Золочівської РДА отримало офісне обладнання

"Сьогодні вкотре чудові новини, адже мав зустріч із Оксаною Яковець, регіональною координаторкою Благодійного фонду “Стабілізейшн Суппорт Сервізес”, та Іванною Ткачук, фахівчинею з питань захисту UNHCR Ukraine – Львівського регіонального офісу Представництва Агенства ООН у правах біженців в Україні.

13:05 22.09.2023

Начальник Золочівської районної військової адміністрації Василь Маркевич побував з робочим візитом в Красненській громаді

«Сьогодні відвідав Красненську громаду в рамках ознайомлення із ходом виконання 2-ї черги будівельних робіт, а саме зведення даху для нового приміщення ЦНАПу.

17:18 21.09.2023

Тривають виїзні перевірки стану готовності до роботи об’єктів тепло-, водопостачання та водовідведення на резервних джерелах живлення

Цього тижня представники Департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та ЖКГ Львівської ОВА на чолі з т.в.о. начальника Ігором Ільківим, разом з начальником управління розвитку громад і територій Золочівської РВА Степаном Коропецьким, керівництвом та представниками місцевих рад відвідали підприємства водовідведення та водопостачання Бродівської, Буської та Золочівської громад.

15:22 21.09.2023

Сьогодні з робочим візитом начальник Золочівської РВА Василь Маркевич відвідав Заболотцівську громаду

Разом із першим заступником начальника Золочівської РВА Михайлом Куликом, головою місцевої ради Марією Дискант відвідано Ясенівський заклад загальної середньої освіти І-III ст. з дошкільним підрозділом. Основною метою зустрічі було будівництво котельні у закладі . Обговорили подальші кроки проєкту , а саме – початок будівництва та ознайомились з роботою закладу, його матеріально-технічним забезпеченням, станом укриттів, наявністю резервних джерел живлення.

15:56 20.09.2023