Новини

Фінансове управління Золочівської РВА підсумувало виконання місцевих бюджетів Золочівського району 9 місяців 2023 року

За оперативними даними у січні – вересні 2023 року до загального фонду місцевих бюджетів району надійшло податків і зборів 821699,4 тис. грн., в тому числі по:

17:31 02.10.2023

Головне управління ДСНС України у Львівській області інформує

Постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2023 р. № 690 «Деякі питання забезпечення функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки» (далі – Постанова № 690) затверджено порядок функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки, а також внесено зміни до порядку ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 р. № 1030 «Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки».

16:42 02.10.2023

Сьогодні начальник Золочівської РВА Василь Маркевич з робочим візитом відвідав Бродівську територіальну громаду та побував на спортивних об’єктах громади

Разом із першим заступником голови Бродівської міської ради  Романом Сподариком та представниками відділу освіти, культури молоді та спорту Бродівської громади поспілкувались на спортивні теми й обговорили проблематику та перспективи розвитку спорту у громаді.

16:30 02.10.2023

«Команда в умовах кризи»: для державних службовців категорії «Б» обласної державної адміністрації та райдержадміністрацій провели тренінг

Сьогодні у Львівській обласній військовій адміністрації провели тренінг на тему «Команда в умовах кризи» для державних службовців категорії «Б» обласної державної адміністрації та райдержадміністрацій.

15:48 02.10.2023

В Золочеві відбувся Благодійний ярмарок-фестини “Ми з вами”

У неділю біля Золочівського замку було велелюдно. Золочівян та гостей міста “золочівські батяри” запрошували на благодійний ярмарок-фестини “Ми з вами”, який проводили на підтримку ЗСУ. Заступник голови Золочівської РВА Богдан Гринишин відвідав захід, подякував кожному за допомогу нашим захисникам, за те, що кожен працює на Перемогу та наближає цей довгоочікуваний день, побажав усім миру , злагоди, благополуччя та якнайшвидшої Перемоги над ворогом.

13:00 02.10.2023

Вітання очільника Золочівщини Василя Маркевича з Міжнародним днем лікаря!

"Сьогодні вітаємо тих, хто рятує життя тепер і  в операційній, і на передовій. Вони надають допомогу на першому етапі евакуації військовим з передової. Їх називають янголами, і ця фраза не має жодного перебільшення.

08:31 02.10.2023

У День захисників і захисниць України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та з нагоди 81 - ї річниці створення Української повстанської армії на Золочівщині вшанували пам'ять учасників визвольних змагань ХХ – го століття

Біля села Зозулі на могилі воїнам Української повстанської армії та в с.Гавареччина біля музею-криївки армії УПА відбулись поминальні заходи в пам'ять Героїв, які віддали своє життя за волю українського народу.

15:46 01.10.2023