Відбулась робоча зустріч з питань новацій податкового законодавства

Очільник Золочівської РВА Василь Маркевич разом з начальником Золочівської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Львівській області Романом Денисом та начальником фінансового управління Золочівської райдержадміністрації Марією Вовнянко обговорили основні аспекти законодавчих змін, які запроваджуються з 1 жовтня поточного року.

18:50 15.08.2023

Фінансове управління Золочівської РВА проаналізувало сплату ПДФО до бюджетів територіальних громад Золочівського району за 7 місяців 2023 року

Місцеві бюджети відіграють важливу роль із забезпечення надання якісних публічних послуг населенню, оскільки фактично всі власні надходження державного бюджету спрямовуються на сектор безпеки та оборони.

13:32 15.08.2023

Додатковий захист окремих категорій громадян

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.01.2023 № 79 «Деякі питання призначення і виплати щомісячної грошової виплати деяким категоріям громадян з числа осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною і брали безпосередню участь у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, та членам сімей загиблих (померлих) громадян з числа осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною»

11:53 14.08.2023

На Золочівщині активно розвивається мережа ЦНАПів

Сьогодні цифрові технології в напрямку надання адміністративних послуг стають все більш невід'ємною частиною розвитку держави та регіонів. Для забезпечення мешканцям високого рівня якості та швидкості надання державних послуг у Золочівському районі активно розвивається мережа ЦНАПів.

16:00 11.08.2023