Новини

Напередодні німецька делегація із міста Шьонінгена (Німеччина) відвідала Золочів з гуманітарною місією

Перший заступник голови Золочівської районної військової адміністрації Михайло Кулик та керівництво Золочівської громади зустрілися з представниками Німецько-українського товариства. Вже вчотирнадцяте із початку повномасштабного вторгнення рф в Україну вони привезли гуманітарну допомогу. Цього разу Золочівська громада отримала вантажний автомобіль (самоскид) із маніпулятором, а нещодавно волонтери передали два автомобілі та навантажувач для потреб громади.

16:06 04.08.2023

На Золочівщині триває жнивна кампанія 2023

За інформацією відділу паливно-енергетичного комплексу, економічного розвитку та сільського господарства Золочівської РВА аграрії Золочівського району розпочали жнивну кампанію 2023 року.

16:37 03.08.2023

169-та річниця від дня народження «генія української сцени» - Марії Заньковецької

"Вона була настільки талановитою, що за кордоном не могли стримати захоплення від її таланту. Сьогодні річниця народження Марії Заньковецької, яка в найважчі часи України: заборон, циркулярів, указів проти всього українського — розвивала акторство і театр.

09:37 03.08.2023

Фінансове управління Золочівської РВА проаналізувало доходи бюджетів територіальних громад Золочівського району за 7 місяців 2023 року

За оперативними даними у січні – липні 2023 року до загального фонду місцевих бюджетів району поступило (без врахування трансфертів) 637951,7 тис. грн., в тому числі

16:12 02.08.2023

Відбулось засідання районної комісії ТЕБ і НС

Сьогодні, 2 серпня 2023 року, під головуванням першого заступника начальника Золочівської РВА Михайла Кулика проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

14:10 02.08.2023