Перший заступник голови Золочівської районної військової адміністрації Михайло Кулик та керівництво Золочівської громади зустрілися з представниками Німецько-українського товариства. Вже вчотирнадцяте із початку повномасштабного вторгнення рф в Україну вони привезли гуманітарну допомогу. Цього разу Золочівська громада отримала вантажний автомобіль (самоскид) із маніпулятором, а нещодавно волонтери передали два автомобілі та навантажувач для потреб громади.
16:06 04.08.2023