Новини

Очільник Золочівської ОВА Василь Маркевич взяв участь в режимі онлайн у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

"Сьогодні разом із очільниками громад, представниками місцевого самоврядування долучились у режимі онлайн до участі в засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

16:53 30.07.2023

29 липня в Україні відзначається День Сил спеціальних операцій Збройних сил України

"Сьогодні дякуємо нашим Силам спеціальних операцій Збройних Сил України за їхню роботу. Від початку повномасштабного вторгнення ССО активно включились у боротьбу з окупантами. Захоплення ворожої техніки, її знищення – це все робота українських ССО ЗСУ. Ясна річ, ми ще довго не дізнаємось про більшість операцій, але знаємо, що ці вчинки – героїчні. Адже для кожного українського військовослужбовця його робота переростає у щось набагато більше та цінніше!

09:47 29.07.2023

В Золочівській районній військовій адміністрації проведено особистий прийом громадян

Сьогодні заступник начальника Золочівської РВА Богдан Гринишин провів прийом громадян з питань забезпечення житлом людей, що постраждали від війни. Заявники звернулись також за консультаціями з пошуку навчального закладу та процедурою з відновлення документів.

16:49 28.07.2023