Новини

До уваги платників, які застосовують програмні реєстратори розрахункових операцій

Золочівська ДПІ інформує, що фіскальний сервер контролюючого органу, через який реалізується фіскальна функція програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – ПРРО), забезпечує:

12:04 19.07.2023

На Золочівщині запрацював перший в Україні кооперативний молокопереробний завод

Сьогодні в селі Утішків Красненської територіальної громади відбулося відкриття першого кооперативного молокопереробного заводу. На заході були присутні начальник Львівської ОВА Максим Козицький, очільник Золочівської РВА Василь Маркевич, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза, місцеве керівництво та всі охочі відвідати відкриття.

19:12 18.07.2023

Сьогодні у приміщенні Золочівської районної державної адміністрації відбулась нарада з головами та представниками територіальних громад з питань цифровізації

На нараді обговорювали можливость створення та впровадження єдиної сучасної інформаційно-цифровох інфраструктури для регіону.

13:05 18.07.2023

Фінансове управління Золочівської РВА проаналізувало сплату ПДФО до бюджетів територіальних громад Золочівського району за І півріччя 2023 року

Місцеві бюджети відіграють важливу роль із забезпечення надання якісних публічних послуг населенню, оскільки фактично всі власні надходження державного бюджету спрямовуються на сектор безпеки та оборони.

18:28 17.07.2023