Новини

Начальник Золочівської РВА Василь Маркевич: 500 днів і 9 років, на які ми ближчі до Перемоги!

Пів тисячі днів минуло від того, як наше життя розділилось на до і після. Так, це все триває вже 9 рік. Так, уже 9 років наші воїни звільняють українські міста від сепаратистів та російських військових. Але 24 лютого 2022 року кожнісінький громадянин України точно усвідомив — це війна. Це вже не антитерористична операція, не зона ООС, це справжня війна, де є названий ворог.

14:10 08.07.2023

Валерію Залужному - 50!

"Колосальна відповідальність на плечах Валерія Залужного, яку несе сміливо і стійко.

13:30 08.07.2023

Чи має право платник податку включити до податкової знижки суми коштів, сплачених на користь закладів освіти у разі відсутності договору про навчання?

Повідомляємо, що право платника податку на доходи фізичних осіб на податкову знижку у зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року, підстави для її нарахування, перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, обмеження права на її нарахування визначені ст. 166 Податкового кодексу України.

09:53 08.07.2023