Новини

Декомунізація на Золочівщині: впродовж цього тижня громади району демонтували 9 обʼєктів монументальної пропаганди ворога

В Золочівському районі інтенсивно наростили темпи декомунізації. З початку тижня в чотирьох громадах проведено низку демонтажних робіт об'єктів, що підлягають декомунізації. В Поморянській громаді позбулись трьох пам'ятників комуністичного режиму, по два демонтовано у Бродівській, Золочівській та Заболоцівській громадах.

18:15 23.06.2023

Сьогодні начальник Золочівської РВА Василь Маркевич привітав колектив із Днем державної служби

"Колеги, вітаю вас і дякую за вашу роботу! Отто фон Бісмарк, німецький державний діяч, казав: «З поганими законами та хорошими державними службовцями країною все ж таки можна керувати. Але з поганими державними службовцями навіть найкращі закони не допоможуть». Дякую, що ви професійно виконуєте свою роботу і вас дійсно можна назвати найкращими фахівцями!

14:02 23.06.2023

Відбулась робоча зустріч з аграріями Золочівської громади

В зустрічі разом з керівництвом Золочівської міської ради, агровиробниками регіону, представниками відповідних служб району прийняв участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Кулик.

15:37 22.06.2023

ДПС: проставлення апостиля на документі «Відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела/суми виплачених доходів та утриманих податків»

Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що проставлення апостиля на офіційних документах, які видаються ДПС України та її територіальними органами, здійснюється податковою службою відповідно до спільного наказу МЗС, МВС, МОН, Мінфіну, Мін’юсту від 17.03.2023 № 125/209/293/139/999/5 «Про затвердження Правил проставлення апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав» (далі – Правила).

15:34 21.06.2023

Відбулось засідання районної комісії ТЕБ і НС

Сьогодні під головуванням першого заступника начальника Золочівської РВА Михайла Кулика проведено чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

14:45 21.06.2023

У Міністерстві освіти і науки України нагороджено фіналістів Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Юридична освіта майбутнього»

У Міністерстві освіти і науки України відбулась урочиста церемонія нагородження фіналістів Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Юридична освіта майбутнього».

12:37 21.06.2023