При Золочівській РВА планують створити Офіс з підтримки цивільного населення

Про це повідомили учора, 14 червня, під час відкритої зустрічі начальника Львівської ОВА Максима Козицького з українськими та міжнародними партнерами ККЦ. До зустрічі долучилися представники більше ніж 30-ти українських та міжнародних благодійних організацій, члени робочої групи Координаційного центру, представники РВА та департаментів Львівської ОВА. Заступник начальника Золочівської РВА Віктор Олійник взяв участь у цій зустрічі.

14:55 15.06.2023

На Золочівщині триває процес декомунізації

Напередодні в с.Білий Камінь Золочівської територіальної громади демонтовано пам'ятник радянщини. В громаді також тривають підготовчі роботи для подальших демонтажів таких залишків комуністичного минулого.

14:03 15.06.2023

Не наражайтесь на небезпеку – утримайтеся від споживання риби невідомого походження

В результаті руйнації Каховської ГЕС спостерігається загибель риби у великих обсягах, переробка та споживання якої може спричинити виникнення харчових отруєнь, зокрема ботулізму – дуже небезпечного і в багатьох випадках смертельного захворювання.

17:11 14.06.2023

Фінансове управління Золочівської РВА провело аналіз сплати ПДФО до бюджетів територіальних громад Золочівського району за 5 місяців 2023 року

Територіальні громади Золочівського району показали, що здатні гідно протистояти будь-яким загрозам та перешкодам в умовах воєнного стану, здатність швидко адаптуватися до ситуації та відновити зростання наповнюваності своїх бюджетів.

17:20 12.06.2023