Новини

Відбулась нарада керівників уповноважених органів містобудування та архітектури районних державних адміністрацій Львівської області

На виконання заходів у сфері містобудівної діяльності визначених у дорученні начальника Львівської обласної військової адміністрації від 15 лютого 2023 року № 5/0/6-23ВА та інших питань, 20 квітня 2023 року департаментом архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації проведено нараду з керівниками уповноважених органів містобудування та архітектури районних державних адміністрацій Львівської області. Основними питаннями, розглянутими у нараді, були:

14:55 21.04.2023

Аграрії Золочівщини продовжують комплекс весняно-польових робіт

Для аграрного сектору району цьогорічна весняна посівна кампанія супроводжується рядом непростих викликів та проблем. Не зважаючи на усі складні обставини агроформування Золочівського району активно проводять сівбу ярих культур.

12:08 21.04.2023

Із Золочівщини передали дрон військовослужбовцям у рамках ініціативи #1000_дронів_для_України

"Сьогодні під час робочого візиту на підприємство Коудайс Україна, що на Золочівщині, поговорили про роботу та досвід компанії, зростання експорту та забезпечення робочих місць.

14:52 19.04.2023

ДПС:  надання послуги з проставлення апостиля на офіційних документах

Золочівська ДПІ повідомляє, що проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються ДПС та її територіальними органами, здійснюється Державною податковою службою України відповідно до Правил проставлення апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав, затверджених наказом МЗС, МВС, МОН, Мінфіну, Мін’юсту від 17 березня 2023 року № 125/209/293/139/999/5.

15:49 18.04.2023