Вітання начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з Днем Конституції України

"Перші десять статтей із Конституції України, як 10 цілей, за які українці боролись протягом стількох років і стількох століть. І в 21 столітті ця боротьба не закінчилась, вона досі триває. Кожне державне свято для нас в часі війни стає якимось сакральним, набуває більшого сенсу, бо розумієш, що воно відбувається кровʼю та великими зусиллями.

09:20 28.06.2023

Відбулось засідання робочої групи з питань базової підготовки громадян до національного спротиву

Сьогодні під головуванням першого заступника начальника Золочівської районної військової адміністрації Михайла Кулика, за участі представників громад Золочівського району та уповноважених відповідальних осіб з питань національного спротиву проведено нараду з підготовки громадян до національного спротиву.

20:01 27.06.2023

З 1 липня запрацюють нові правила заповнення платіжок для сплати податків та ЄСВ

Головне управління ДПС у Львівській області нагадує, що наказом Мінфіну України від 22.03.2023 №148 затверджено новий Порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, інших платежів, а також у разі їх повернення.

16:00 27.06.2023

Небезпека сказу та його профілактика

Сказ – це гостра зоонозна вірусна хвороба. До сказу сприйнятливі всі теплокровні, в тому числі і людина. Зазвичай захворювання проявляться паралічами та закінчуються смертю.

10:10 26.06.2023