На Золочівщині триває процес декомунізації

Сьогодні Золочівське міське виробниче житлово-комунальне підприємство розпочало демонтаж меморіального комплексу «Вічний вогонь» в місті Золочів. Таке рішення прийняли на сесії Золочівської міської ради. Зараз в громаді тривають підготовчі роботи для подальших демонтажів пам'ятників радянщини.

15:17 13.07.2023

Договір про провадження волонтерської діяльності

Національна соціальна сервісна служба України спільно з Центром демократії та верховенства права розробили зразок договору про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером.

11:51 13.07.2023

До 1 серпня громадяни, які подали декларації, мають сплатити податкові зобов’язання, зазначені у деклараціях

Золочівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що до 1 серпня громадяни, які подали декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2022 році, у рамках деклараційної кампанії 2023 року, мають сплатити податкові зобов’язання з ПДФО та військового збору, зазначені в поданих деклараціях.

12:48 12.07.2023

У Золочівському районі проведено ряд планових навчань щодо протидії радіаційному забрудненню

Проведено розгортання пунктів спеціальної обробки техніки, та санітарної обробки людей. Навчання проводяться за ініціативи начальника Золочівської РВА Василя Маркевича. Відповідальний за виконання заходів протидії радіаційному забрудненню перший заступник голови Золочівської РВА Михайло Кулик спільно із рятувальниками ДСНС, офіцерами національної поліції, залізничниками, медпрацівниками, представниками громади, лісових гоподарств та іншими відпрацювали розгортання таких пунктів.

18:50 11.07.2023

Про «ПРРО ДПС» та  знижку для товарів

Золочівська ДПІ інформує, що платники мають право самостійно встановлювати ціни на товар (за виключенням вставленими законодавчими документами). При цьому, програмне забезпечення «ПРРО ДПС» надає можливість проведення операцій з продажу товарів (послуг) з використанням знижки або заокругленої надбавки як на суму окремих товарів у чеку так і на всю суму розрахункового документа. Щоб встановити знижку для всіх товарів/послуг у чеку, суб’єкту господарювання необхідно зробити наступні кроки:

17:15 11.07.2023