Вітання очільника Золочівщини Василя Маркевича з Днем Української Державності!

"День Української Державності — це свято в Україні пов'язане з утвердженням понад тисячолітніх традицій українського державотворення. Нам так потрібно зараз, у час жорстокої війни, триматись за свої віковічні символи, за якими велика сила.

10:08 28.07.2023

На Золочівщині успішно працює релоковане з Харкова підприємство «Woods.story_ua»

Заступник голови Золочівської РВА Богдан Гринишин разом з представницею волонтерського руху Золочівського району Уляною Бандурович провів робочу зустріч з представниками релокованого підприємства «Woods.story_ua» – виробником гарних та цікавих пазлів із дерева для дорослих та дітей.

16:46 26.07.2023

В Підкамінській громаді відбулись чергові заняття з підготовки громадян до національного спротиву

Як повідомив перший заступник начальника Золочівської РВА Михайло Кулик - такі заняття організовані Золочівською районною військовою адміністрацію на постійній основі.

16:01 26.07.2023

Проведено нараду з керівниками місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб

Нараду відбулась під головуванням заступника начальника Золочівської районної військової адміністрації Віктора Олійника. Участь у роботі також взяли керівники та представники управлінь і відділів Золочівської РВА, керівники установ де проживають категорії осіб з числа ВПО.

15:58 25.07.2023