Новини

Відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Золочівській райдержадміністрації

Засідання відбулось за головування першого заступника начальника Золочівської РВА Віктора Кулика. Участь у роботі комісії в онлайн-режимі взяли представники територіальних громад Золочівського району. Розглянуто низку питань, що стосуються профілактики захворювання на сказ.

12:21 25.07.2023

Інформація у разі загибелі посівів: що робити?

Конкретного порядку документального оформлення загибелі посівів немає, що дає аграріям змогу визначати його самостійно. Але будь-яку господарську операцію треба підкріпити відповідним первинним документом у т.ч. і списання загиблого врожаю. Вимоги до оформлення первинних документів встановлені у Законі про бухоблік.

14:26 24.07.2023

В Золочеві пройшов Благодійний турнір з футболу в пам’ять про загиблого воїна з Золочівщини Володимира Малюги

Турнір організували за ініціативою футбольного колективу ФК «Сокіл», Асоціації футболу Золочівського району та небайдужих любителів гри мільйонів Золочівщини. Змагання відбувались на місцевому стадіоні з однойменною назвою. Участь прийняли 4 команди із Золочівського району – «Сокіл» м.Золочів, «Буг» с.Білий Камінь, «Золота Липа» с.Ремезівці, «Промінь» с.Гончарівка.

19:52 23.07.2023

На Золочівщині вшанували пам’ять українських вояків, полеглих у липні 1944 року під час Другої світової війни у "Бродівському оточенні"

"Сьогодні, коли щоночі та щодня терористи росіяни обстрілюють українські міста і ми не з книжок розуміємо, що таке війна, вшанували памʼять українських бійців війни минулого століття — Другої світової. Вони брали участь у Бродівській битві.

15:58 23.07.2023