На Золочівщині триває підготовка закладів освіти до початку навчального року

Скоро 1 вересня, а це означає, що більшість дітей знову сядуть за шкільні парти після канікул. Під час війни – це ще одне із випробувань, яке проходить українська освіта, бо тепер вище знань стоїть їхня безпека.

11:04 11.08.2023

Особливості відновлення відповідальності за порушення вимог  щодо застосування РРО

Особливості відновлення відповідальності за порушення вимог щодо застосування РРО

У зв’язку з прийняттям Закону України від 30.06.2023 № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», ДПС України інформує про особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 № 265/95-ВР.

18:36 10.08.2023

Національний спротив – Приєднуйся!

Сьогодні перший заступник начальника Золочівської РВА Михайло Кулик перевірив організацію занять по національному спротиву у Бродівській громаді. Одна з груп сформована в більшості із педагогів, які зможуть донести набуті знання до своїх учнів.

18:04 10.08.2023

На Золочівщині тривають навчання цивільного населення

На сьогодні небезпека від вибухонебезпечних предметів для нашого життя залишається високою. З метою обізнаності цивільного населення інструктори із Навчального центру імені Василя Вишиваного Національної гвардії України провели заняття з мінної безпеки та зв’язку в Підкамінській громаді.

21:36 09.08.2023

Працівники Золочівської РВА вчергове стали донорами крові

Адже зараз кожен може допомогти врятувати чиєсь життя. Сьогодні потреба у крові надзвичайно велика, тож закликаємо усіх, хто може стати донором, звертатись у м.Золочів - Золочівська центральна районна лікарня.

14:57 09.08.2023

В Золочівській районній військовій адміністрації проведено особистий прийом громадян

Сьогодні заступник начальника Золочівської РВА Богдан Гринишин провів особистий прийом громадян з питань виплат внутрішньо переміщеним особам. Адже такі виплати нині є одним з найбільш важливих інструментів для підтримки осіб, які постраждали від військових дій. Заявниця звернулась також за консультацією щодо процедури з відновлення документів.

13:57 09.08.2023