Буська центральна лікарня отримала отримала гуманітарну допомогу

Завдяки директорці підприємства ТДВ «Галант» Ганні Приймак, координатору німецького фонду Ukrainehilfe Breitscheid в Україні Василю Петруку та за сприяння заступника начальника Золочівської РВА , депутата Буської міської ради Богдана Гринишина медзакладу передали 400 упаковок ізотонічного розчину натрію хлорид для інфузій та 1000 систем для вливання інфузійних розчинів.

22:47 11.04.2023

Мінфін спростив правила заповнення реквізиту «Призначення платежу»  при сплаті податків

Мінфін спростив правила заповнення реквізиту «Призначення платежу» при сплаті податків

Золочівська ДПІ повідомляє, що з метою спрощення процедури заповнення платниками платіжної інструкції Міністерство фінансів 22 березня 2023 року затвердило наказ № 148 «Про затвердження Порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення», який  набрав чинності з 1 квітня 2023 року.

17:26 11.04.2023

Вітання очільника Золочівщини Василя Маркевича зі святом Вербної неділі та усіх християн, які сьогодні за григоріанським календарем святкують Воскресіння Христове

"Сьогоднішній день є світлим для великої християнської родини. Щиро вітаю усіх, хто сьогодні тримає в руках вербну гілку або вже освячену паску.

10:33 09.04.2023

Добровільне страхування: просто і зручно

Наприкінці минулого року в Україні ухвалено закон, який спрощує механізм добровільної участі громадян у загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні: без паперової тяганини, без відвідування державних установ.

15:00 07.04.2023