Новини

Аграріям Львівщини відшкодують половину вартості насіння сільськогосподарських культур

Суб’єкти підприємництва Львівщини мають можливість отримати відшкодування до 50 відсотків вартості високорепродукційного насіння нішевих та овочевих культур. Відповідний напрям передбачено у поточному році Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки.

17:59 23.05.2023

До податкових органів Львівської області громадяни подали 12 274 декларації про майновий стан і доходи за 2022 рік

Головне управління ДПС у Львівській області інформує, що до податкових органів області громадянами подано 12 274 декларації про майновий стан і доходи. Сума задекларованих доходів становить понад 4 073 млн гривень.

15:59 23.05.2023

Щоб пам’ятали полеглих і шанували живих - в Золочеві відбулись урочистості до Дня Героїв

Біля пам’ятного знаку «Борцям за Волю України» представники влади, духовенство та громадськість спільно вшанували Героїв минулого і сьогодення, віддали шану борцям , які любов до України піднесли вище власного життя та згадали світлу пам'ять тих хто віддав своє життя за нашу Батьківщину.

15:00 23.05.2023