Новини

На Золочівщині продовжують організовувати благодійні акції для підтримки Збройних Сил України

Днями у Золочівській міській бібліотеці ім. І. Франка за сприяння Національного природного парку «Північне Поділля» відбувся ярмарок на підтримку ЗСУ - «Зима весну зустрічає, нашу Перемогу наближає». Усі охочі мали нагоду прийняти участь у різнопланових майстер-класах, придбати вироби ручної роботи та власноруч навчитися виготовляти Стрітенську свічку.

13:55 10.02.2023

До уваги юридичних осіб – платників єдиного податку третьої та четвертої груп

Головне управління ДПС у Львівській області нагадує, що наказами Міністерства фінансів України від 24.11.2022 № 394  та  від 15.12.2022  № 438  внесено зміни до форм податкових декларацій платників єдиного податку третьої та четвертої груп, зокрема, доповнено додатком, який дозволяє відобразити розрахунок мінімального зобов’язання за податковий (звітний) рік.

16:32 09.02.2023

Фінансове Управління Золочівської РВА проаналізувало динаміку сплати ПДФО бюджетними установами та сферою бізнесу за січень 2022 року та січень 2023 року

Враховуючи воєнний стан, призупинення чи сповільнення підприємницької діяльності, все ж у чотирьох громадах Золочівського району, а саме Золочівській, Буській, Красненській та Поморянській територіальних громадах, зафіксовано ріст сплати податку за січень 2023 року у порівнянні з січнем 2022 року.

15:55 09.02.2023

Відбулась нарада щодо пасажирських перевезень в межах Золочівської та Поморянської громад

Нараду провів начальник управління транспорту і зв‘язку Львівської ОВА Степан Рудницький за участі його заступнка Романа Жука, першого заступника начальника Золочівської РВА Степана Бачинського, начальника відділу інфраструктури Золочівської ОВА Степана Коропецького , керівництва місцевих рад та представників підприємств-перевізників. В ході наради обговорили комплекс питань, що стосуються перевезень та транспортного сполучення на території сусідніх громад району. Розглянули усі скарги та пропозиції з даного питання.

13:47 08.02.2023