Новини

Фінансове управління Золочівської районної військової адміністрації проаналізувало сплату ПДФО до місцевих бюджетів Золочівського району за 4 місяці 2023 року

Вагомою часткою місцевих фінансових ресурсів є податок на доходи фізичних осіб. За 4 місяці 2023 року до місцевих бюджетів Золочівського району надійшло 346878,9 млн. грн. доходів без врахування трансфертів, 339291,6 млн.грн. (або 97,8%) з яких складають податкові надходження, серед яких, перш за все виділяється ПДФО.

18:06 10.05.2023

На Золочівщині розпочався благодійний чемпіонат з футболу на підтримку ЗСУ

Минулих вихідних на спортивних майданчиках міста Золочева та селища Красне відбулися матчі першого туру прем’єр-ліги Золочівського району з футболу. Цієї ж неділі стартує перша ліга. Загалом у змаганнях прийматимуть участь 14 команд - по сім в кожній з ліг. Метою змагань як і минулоріч є підтримка військових, а саме збір коштів для закупівлі військової амуніції та інших необхідних речей для наших захисників. Нагадаємо, що минулого року за час проведення різноманітних турнірів під егідою Асоціації футболу Золочівського району вдалося зібрати близько півмільйона гривень для наших захисників.

16:55 10.05.2023

Як отримати довідку про доходи через Електронний кабінет?

Золочівська  ДПІ  нагадує, що фізична особа – платник податків може отримати  відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді, скориставшись Електронним кабінетом ДПС (http://cabinet.tax.gov.ua).  Вхід до приватної частини (особистого кабінету) Е - кабінету здійснюється після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів.

15:32 10.05.2023

Працівники Золочівської РВА вчергове стали донорами крові

Сьогодні кожен може допомогти врятувати чиєсь життя: тих, хто щодня ризикує ним заради нас та нашого майбутнього, чи тих, хто постраждав внаслідок військових дій, або просто стати донором для того, кому необхідна допомога. Адже нині потреба у крові надзвичайно велика, тож процес заготівлі крові та її компонентів триває постійно. Працівники КНП "Золочівська ЦРЛ" постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу, аби залучити якомога більше донорів.

14:39 10.05.2023