Для фахівців державної служби проведено семінар з кадрової роботи

За ініціативою начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича в конференц-залі Золочівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся семінар-навчання з кадрової роботи.

14:58 04.05.2023

Фінансовим управлінням Золочівської районної військової адміністрації проведено аналіз доходів бюджетів територіальних громад Золочівського району за 4 місяці 2023 року

Проблемні питання виконання місцевих бюджетів стали ще більш актуальними під час війни, коли додалася одна очевидна потреба – перемогти.

14:10 03.05.2023

Відбулася кущова нарада з обміну досвідом фінансистів районного фінансового управління та територіальних громад

За інформацією фінвнсового управління Золочівської райдержадміністрації - сьогодні, 02 травня 2023 року, у Золочівській районній державній адміністрації з ініціативи та за участю працівників Департаменту фінансів облдержадміністрації відбулася кущова нарада з обміну досвідом фінансистів районного фінансового управління та територіальних громад (Золочівської, Перемишлянської , Підкамінської та Заболотцівської).

16:20 02.05.2023

Триває щорічна планова кампанія протиепізоотичних заходів на пасіках

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2008 року № 413 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення протиепізоотичних заходів, та переліку послуг спеціалістів ветеринарної медицини, які провадять ветеринарну практику, за здійснення обов'язкових або необхідних протиепізоотичних заходів та розмірів їх оплати» (далі – Постанова № 413) визначено, що лабораторно-діагностичні дослідження на американський гнилець, європейський гнилець, нозематоз, акарапідоз, вароатоз проводяться за рахунок коштів державного бюджету (безоплатно).

15:02 02.05.2023