На Львівщині розпочали формувати штурмові бригади «Гвардія наступу»

Бригади створюватимуть на базі Національної поліції України, Державної прикордонної служби України та Національної гвардії України: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» та «A30В».

16:30 03.02.2023

Програма обміну ламп. Інформує відділ інфраструктури, житлово-комунального господарства та екології Золочівської РВА

На виконання постанови КМУ від 10.01.2023 №25 «Про реалізацію експериментального проєкту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням» у Львівській області почала діяти програма обміну старих ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи.

15:42 03.02.2023

Аналіз доходів загального фонду місцевих бюджетів територіальних громад Золочівського району

Фінансове Управління Золочівської РВА проаналізувало доходи загального фонду місцевих бюджетів територіальних громад Золочівського району за січень 2022 року та січень 2023 року.

15:04 03.02.2023

На Золочівщині продовжується  процес  декомунізації

На Золочівщині продовжується процес декомунізації

Робочою групою з питань декомунізації за участі активістів, істориків, краєзнавців, журналістів та представників громадськості , створеної відповідно до розпорядження начальника Золочівської РВА за дорученням Львівської обласної військової адміністрації проведено  моніторинг та збір інформації щодо пам’ятників,  пам’ятних знаків, символіки та  вулиць, провулків, площ, скверів пов’язаних з колишнім радянським союзом.

13:01 03.02.2023

Відбулась робоча зустріч щодо створення соціального проєкту для ВПО

Сьогодні начальник Золочівської РВА Василь Маркевич зустрівся із робочою групою Львіської ОВА: радником голови Львівської ОВА Галиною Бордун, керівником Департаменту соціального захисту Романом Андресом, а також з головою та представниками Поморянської територіальної громади, щоб обговорити деталі створення соціального проєкту, який буде розроблений спеціально для внутрішньо переміщених осіб.

20:28 02.02.2023

Чергове навчання для дітей провели рятувальники Золочівщини

Сьогодні в класі безпеки рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з вихованцями освітніх установ Золочівського району – учнями Золочівського ЗЗСО № 1 м. Золочів, Золочівського ЗЗСО № 2 м. Золочів та Бродівського ОЗЗСО №4 м. Броди.

16:44 02.02.2023

Легальна зарплата – впевненість у завтрашньому дні

Останнім часом усе частіше доводиться зустрічатися з таким явищем, як використання найманої праці без оформлення трудових відносин. Використання найманої праці без офіційного оформлення трудових відносин призводить до позбавлення громадянина права на працю, відпочинок, матеріальне забезпечення у разі хвороби, повної або часткової втрати працездатності, настання безробіття, пенсійного забезпечення. І це далеко не всі ризики для найманих працівників.

15:51 02.02.2023