Сьогодні в Золочеві відбувся захід “Безпека громади”

Регіональне представництво у Львові Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) з реформування сектору цивільної безпеки в Україні, Золочівський районний відділ поліції, Управління патрульної поліції у Львівській області та громадські організації обʼєднались, щоб провести захід “Безпека громади”.

15:00 25.04.2023

На Золочівщині фестивалили на підтримку ЗСУ

У Красненській громаді вже вп’яте відбувся благодійний фестиваль для підтримки ЗСУ, який організували працівники КЗ «Центр культури і дозвілля» Красненської селищної ради. Аматорські колективи підготували більше 60 номерів: запальні танцювальні номери, гучні пісні, водіння гаївок – все, що таке близьке та рідне українському народові, що закладено в його генетичному коді, що дарує щастя та душевну гармонію кожному.

15:31 24.04.2023

Про епізоотичну ситуацію щодо сказу тварин у Золочівському районі

Сказ - це гостре особливо небезпечне вірусне захворювання  усіх теплокровних тварин і людини, яке характеризується стрімким та  важким ураженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю. Щорічно від цього  у світі в середньому помирає 55 тисяч людей. Сьогодні сказ реєструють у 150 країн світу та на всіх континентах окрім Антарктиди.

14:54 24.04.2023

Відбулась нарада керівників уповноважених органів містобудування та архітектури районних державних адміністрацій Львівської області

На виконання заходів у сфері містобудівної діяльності визначених у дорученні начальника Львівської обласної військової адміністрації від 15 лютого 2023 року № 5/0/6-23ВА та інших питань, 20 квітня 2023 року департаментом архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації проведено нараду з керівниками уповноважених органів містобудування та архітектури районних державних адміністрацій Львівської області. Основними питаннями, розглянутими у нараді, були:

14:55 21.04.2023

Аграрії Золочівщини продовжують комплекс весняно-польових робіт

Для аграрного сектору району цьогорічна весняна посівна кампанія супроводжується рядом непростих викликів та проблем. Не зважаючи на усі складні обставини агроформування Золочівського району активно проводять сівбу ярих культур.

12:08 21.04.2023