Коротко про головне на Золочівщині за минулу добу
Дата: 17.03.2025 09:40
Кількість переглядів: 51
Слава Україні!
Сьогодні, 17 березня, розпочалася 1118 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.
Коротко про важливі події у Золочівському районі за минулу добу:
- Сповіщень про повітряну тривогу не було. Дякуємо нашим захисникам за захист на всіх фронтах.
- Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 28 звернень, складено 37 адмінпротоколів.
- За повідомленням «Львівобленерго» 17 березня не заплановані погодинні відключення. Дізнатися актуальну інформацію можна на сайті за покликанням: https://poweron.loe.lviv.ua/. Закликаємо всіх економно використовувати електроенергію і не вмикати потужні електроприлади, аби запобігти відключенням.
- Захисника з Дітківців Івана Саваринського нагороджено почесною відзнакою 95 ОДШБр - нагрудний знак «Золоті крила десантно-штурмових військ», на жаль, посмертно. Вічна пам’ять та наша Герою!
- Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує: 17 березня вранці та вдень сніг та мокрий сніг,слабке налипання мокрого снігу, вранці туман видимістю 200 – 500 м, ожеледь, на дорогах ожеледиця, вітер північний, вранці та вдень пориви 15 - 20 м/с, подекуди хуртовини (І рівень небезпечності, жовтий).
- На Золочівщині працює Офіс підтримки цивільного населення для ефективнішої допомоги внутрішньо переміщеним українцям за адресою: м.Золочів, вул.Пачовського, 7, тел. 067-471-03-29 (приміщення Управління соціального захисту населення) - https://www.facebook.com/profile.php?id=100086487252213.
- Дбайте про свою безпеку під час повітряної тривоги, не нехтуйте правилами поведінки та дотримуйтеся усіх рекомендацій. Довіряйте лише офіційним джерелам інформації! Будьте свідомими та бережіть себе!
Разом до Перемоги!