Як вберегти своїх бджіл від захворювань, а як діяти у разі їх отруєння

Споконвіку бджільництвом в Україні займалися переважно дрібні виробники. Утім, це не заважає українському пасічнику підкорювати внутрішні та зовнішні ринки якісним медом та iншими продуктами бджільництва.  Першим кроком до отримання безпечної та якісної продукції бджільництва є зареєстрована пасіка, що дає ряд переваг для бджолярів. Необхідно реєструвати пасіки згідно з Порядком реєстрації пасік, що затверджений наказом Мінагрополітики України, українською академією аграрних наук від 20.09.2000 року № 184/82.

16:57 06.02.2023

Відбулась онлайн – нарада з питань надання електронних комунікаційних послуг

На нараду , що відбулась під головуванням начальника Управлінням транспорту та зв’язку Львівської ОВА Степана Рудницького було винесено питання виконання пункту 1 рішення РНБО від 26.11.2022 введеного в дію Указом Президента України від 26.11.2022 No802/2022 щодо забезпечення безперебійного надання електронних комунікаційних послуг.

13:02 06.02.2023

На Львівщині розпочали формувати штурмові бригади «Гвардія наступу»

Бригади створюватимуть на базі Національної поліції України, Державної прикордонної служби України та Національної гвардії України: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» та «A30В».

16:30 03.02.2023